11 listopada w Muzeum Marii Konopnickiej

W związku ze zbliżającą się rocznicą odzyskania niepodległości Muzeum im. Marii Konopnickiej zaprasza do wspólnego i radosnego świętowania na trzy sposoby

MAMY NIEPODLEGŁĄ – kartka niepodległości

Zachęcamy do dzielenia się radością z Niepodległej i wysyłania bezpłatnych, specjalnie przygotowanych na tę okazję kartek, które można otrzymać i wysłać w Muzeum im. Marii Konopnickiej.

Zapraszamy od 9 do 17 listopada w godzinach pracy Muzeum.

Akcja MAMY NIEPODLEGŁĄ realizowana jest we współpracy z Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku w ramach programu „Muzeum na stulecie”.

KINO W MUZEUM – film „Suwalszczyzna w drodze do Niepodległej 1918–1919”

Zapraszamy do obejrzenia filmowej opowieści o wyjątkowych ludziach, ich odwadze i poświęceniu, o trudnej drodze Suwalszczyzny do niepodległej Rzeczypospolitej.

Projekcje będą się odbywały w dniach 9–17 listopada, co godzinę od 10 do 15 w Muzeum im. Marii Konopnickiej.

Wstęp na salę kinową w cenie biletu do Muzeum.

ZAJĘCIA MUZEALNE

Uczniów szkół podstawowych i średnich zapraszamy na specjalnie przygotowane zajęcia muzealne, na których poznają historię swojej małej ojczyzny i jej drogę do niepodległości.

Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie udziału w zajęciach

Tel. 87 566 41 33

e-mail: konopnickaprzewodnicy@muzeum.suwalki.pl