„Dwory na Suwalszczyźnie” znów dostępne….

Ukazało się trzecie wydanie książki „Dwory na Suwalszczyźnie” autorstwa Andrzeja Matusiewicza, której wydawcami są Muzeum Okręgowe w Suwałkach i Starostwo Powiatowe w Suwałkach. Po wyczerpaniu się nakładu dwóch pierwszych wydań tej niezwykle cennej publikacji, dzięki wsparciu wielu firm i osób prywatnych, wydawcom udało się wznowić książkę. Partnerem trzeciego wydania „Dworów” jest województwo podlaskie.

Pierwsze wydanie „Dworów” miało miejsce w 2018 roku, drugie w 2019 r.

W najbliższym czasie planowane jest spotkanie z autorem w Muzeum Okręgowym w Suwałkach oraz promocje książki w gminach powiatu suwalskiego.

Książka jest już dostępna w siedzibie Muzeum Okręgowego w Suwałkach, na stronie internetowej w zakładce wydawnictwa oraz na platformie sprzedażowej Allegro.