Takich Suwałk nie znacie. Zagrajcie w quest Suwałki lata 20 lata 30

Questing to rodzaj gry terenowej, polegającej na odkrywaniu ciekawych miejsc i związanych z nimi historii, rozwiązywanie zagadek oraz dobra zabawa.

Z myślą o mieszkańcach Suwałk i turystach przygotowaliśmy nową propozycję okres wakacji – przewodnik questowy.

Na uczestników questu czekają zagadki i zadania, dzięki którym odkryją nieznane historie i miejsca związane z Suwałkami okresu międzywojennego. W przewodniku znajdą mapę, stare fotografie i wspomnienia suwalczan.
Przewodnik questowy dostępny jest w Muzeum Okręgowym oraz w Muzeum im. Marii Konopnickiej.

Aby wziąć udział w naszym queście należy wykupić bilet rodzinny, upoważniający do zwiedzenia muzeum.

ZAPRASZAMY DO QUESTOWANIA

Projekt został dofinansowany przez Muzeum Historii Polski w Warszawie w ramach programu Patriotyzm Jutra.